Veggie Burger
  • Veggie Burger

Veggie Burger

129 ден.
Потребни наградни поени: 129
Шифра на производ: 028
Наградни поени: 12
Достапност: На залиха
Количина:

Бриош, босилек сос, плескавица од тиквички и модар патлиџан, домат, блитва, рукола

Bite Inc. © 2021. UKION SHOPS